piątek, 17 lutego 2017
Podusia dziewczynka
Witajcie Kochani
Na blogu są dość długie przerwy nie oznacza to, że nie szyję.Bo szyję a zwłaszcza dla córci i sprawia mi to ogromną radość.Mam też kilka zleceń szycia, praca "wre" jednym słowem.
Dziękuję, że do mnie zaglądacie :)
Uszyta podusia dziewczynka
Moja modelka
Szydełkowy kocyk podusia krokodyl też ja ;)
Pozdrawiamy z Emilką całusy
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)




Cuuudnie Corcia Ci rosnie :))) Sloneczko malenkie :))) I jakie Piekne prace :)))Podusie Piekne jak i Kocyk Cuudo :)) Pracusiowa Pszczolka :)))) Pozdrawiam Was Kochana Cieplutko :)) Buuziaki :))
OdpowiedzUsuńTwoja córeczka jest śliczna i duża:))bardzo ładne podusie i super kocyk:))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsuńŚwietna podusia:D
OdpowiedzUsuńŚliczna jest ta podusia ;)
OdpowiedzUsuńPorcelainDesire
Jaka duża już ! Podusia słodka :)
OdpowiedzUsuńI znowu słodziak!!! :) i dobrze :)
OdpowiedzUsuńo jej! nie wiem co jest słodsze podusia czy Twoja córcia ;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam serdecznie :)
Witam, obie cudne :-) i podusia a przede wszystkim modelka :-) mam pytanie: jakie farby do tkanin przyjazne dzieciom polecasz?
OdpowiedzUsuń