poniedziałek, 20 marca 2017
Dresowa Sukienka w Piórka
Cześć :)
Coraz bliżej wiosny i każdy z nas swoją garderobę zamienia na ciuszki lżejsze. Uwielbiam wiosnę i lato, a Wy? Bardzo mi spodobała się ta dresówka w piórka na sukienkę dla Emilki zostało jeszcze kawałek tkaniny będzie na czapkę, opaskę a może jeszcze nawet na spodnie.
Prosty i wygodny krój
Opaska też zrobiłam, moja słodka kochana modelka dla niej szycie to czysta przyjemność - Kocham mocno Iskierkę
Kochani dziękuję Wam, że zaglądacie do mnie, jeśli uważacie, że zasługuję na wasz głos w szyciowym blogu roku to zapraszam tu .....KLIK.....
Zapraszam także na instagrama tam jestem na bieżąco ....KLIK....
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko moc słoneczka Wam wysyłam :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)



Ale pięknie :)
OdpowiedzUsuńSukieneczka bardzo ładna:))w sam raz dla ślicznej modelki:))Pozdrawiam serdecznie:))
OdpowiedzUsuńPiekna sukieneczka :)) I jak Pieknie Niunia rosnie :)) Sloodkosci :)) Kochana Pozdrawiam Cie cieplutko :)) Buuuuziaki dla Was posylam :))
OdpowiedzUsuń