piątek, 7 kwietnia 2017
Lala i Pieski
Witam :)
Takie ostatnio powstały uszytki dla Emilki :)
Pisanie z dzieckiem na kolanach jest naprawdę trudne :O
Do spisania Kochani :)
poniedziałek, 20 marca 2017
Dresowa Sukienka w Piórka
Cześć :)
Coraz bliżej wiosny i każdy z nas swoją garderobę zamienia na ciuszki lżejsze. Uwielbiam wiosnę i lato, a Wy? Bardzo mi spodobała się ta dresówka w piórka na sukienkę dla Emilki zostało jeszcze kawałek tkaniny będzie na czapkę, opaskę a może jeszcze nawet na spodnie.
Prosty i wygodny krój
Opaska też zrobiłam, moja słodka kochana modelka dla niej szycie to czysta przyjemność - Kocham mocno Iskierkę
Kochani dziękuję Wam, że zaglądacie do mnie, jeśli uważacie, że zasługuję na wasz głos w szyciowym blogu roku to zapraszam tu .....KLIK.....
Zapraszam także na instagrama tam jestem na bieżąco ....KLIK....
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko moc słoneczka Wam wysyłam :)
poniedziałek, 6 marca 2017
Dresowa Bluza
Cześć :)
Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem :)
Pierwsze szyte ciuszki dla córci już wyprodukowałam, dziś prezentuję Wam dresową bluzę z napisem.
Ojej taka ze mnie Pięknisia <3
Do sklikania Kochani.
piątek, 17 lutego 2017
Podusia dziewczynka
Witajcie Kochani
Na blogu są dość długie przerwy nie oznacza to, że nie szyję.Bo szyję a zwłaszcza dla córci i sprawia mi to ogromną radość.Mam też kilka zleceń szycia, praca "wre" jednym słowem.
Dziękuję, że do mnie zaglądacie :)
Uszyta podusia dziewczynka
Moja modelka
Szydełkowy kocyk podusia krokodyl też ja ;)
Pozdrawiamy z Emilką całusy
sobota, 3 grudnia 2016
Podusie na zamówienie
Witajcie Moi Kochani
Rzadko dodaje posty ale wiecie, że całe 24 h spędzam z Emilką.Mimo to zawszę znajdę czas by coś uszyć, więc nie zapomniałam i nie dam zakurzyć się mojej wiernej maszynie :D Powstały podusie na zamówienie i mam jeszcze inne szyciowe realizacje byle zdążyć do Świąt.
Czas tak pędzi <szok> nie tak dawno urodziłam córeczkę a tu już na 13 będzie mieć skończone 7mcy.
Jest taka kochana no cudowna moja iskierka nawet da mamie poszyć, przygląda, śmieje się do mnie z wózka oczywiście muszę cały czas do niej mówić i być na widoku wtedy siedzi spokojnie :)
Znów święta..te są bez jednej najbliższej mi osoby - mojej mamy :( ściska mnie w środku to tak jakby ktoś już do końca mojego życia wyrwał mi kawałek serca i nic nie jest w stanie ten ubytek wypełnić :( Nie będę się rozpisywać co jak czemu bo łzy zalewają mi oczy Kochani....
Kotka tez uszyłam
Szyje podusię dziewczynkę dla Emilki
Całujemy i pozdrawiamy i zapraszamy do śledzenia nas na instaświecie.
Tu
poniedziałek, 10 października 2016
Komplecik Królewny
Cześć Moi Kochani :)
Dziękuję za każde odwiedziny i pozostawiony komentarz, dobrze wiedzieć, że mimo tych ubogich postów zaglądacie do mnie.
Moja słodziutka iskierka ma skończone 5mcy, jak czas leci z każdym dniem umie coraz więcej i bardziej mnie zadziwia - niesamowicie mocno kocham Emilkę :)
Uszyłam komplet w korony do łóżeczka bo wpycha rączki nóżki między szczebelki.
Kocyk też moja robótka
Schrupałabym ją- cukierek <3
Co za minka Emilki :D
Dziękujemy pozdrawiamy i życzymy dużo słonecznych dni.
Zapraszamy do nas na instagrama KLIK
wtorek, 20 września 2016
Bawełniany kontrastowy stworek i My
Witajcie Kochani :)
Dawno mnie tu nie było, czas pędzi niesamowicie szybko.
Emilka skończyła już 4 miesiące codziennie uczy się czegoś nowego, razem śmiejemy się, rozmawiamy, jest kochaniutka i grzeczniutka śpi całe noce no aniołek mój słodki :*:* Kocham niesamowicie moją małą iskierkę.
A, ze grzeczna to i mama korzysta i coś tam szyje :)
Bawełniany kontrastowy stworek
Poduszka chmurka
Szeleszcząca zawieszka chmurka
Szydełkowa lalka
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny ściskamy z Emilką mocno i całujemy, do spisania Kochani.
piątek, 1 lipca 2016
Jak to zleciało
Cześć Kochani :)
Wiem, że nie udzielam się na blogu.. Emilka pochłania dużooo mojego czasu ale kocham każdą sekundę z moją kruszynką <3
Na 13 będzie mieć skończone 2 mcy jak to leci.. a już umie pokazać środkowy palec :D:D:O
Dziękuję Wam za odwiedziny miłego słonecznego udanego weekendu :)
sobota, 21 maja 2016
13.05.2016 Moja Największa Miłość!
Cześć Kochani :)
Piątek 13.05 zapamiętam do końca życia, ja z 13.07 takiego psikusa mamie zrobiła mało tego moja siostra z 13.05 taki prezent miała... moja malutka istotka, moja księżniczka, mój skarb, mój cud, moja ślicznotka, moja największa miłość, mój najlepszy najwartościowszy prezent jakikolwiek dostałam ....moja kruszynka Emilka 2630g i 51cm wszystkie ciuszki póki co na nią za duuuzzzzeee ale ładnie przybiera na wadze :)
Dziękuję Wam za odwiedziny- pozdrawiamy i życzymy cudownego słonecznego weekendu z Emi.
piątek, 6 maja 2016
Szydełkowe buciki i opaska dla Emi
Witam Kochani i dziękuję Wam za odwiedziny :)
Czekam dalej na moją małą Emilkę, nie spieszno jej jeszcze do rodziców - czyli w brzuszku u mamusi dobrze :)
Tak wyczekując na to moje słodkie maleństwo wydziergałam jej buciki i opaskę.
Miłego słonecznego weekendu do spisania .
czwartek, 28 kwietnia 2016
Przygotowania dobiegły końca
Witam :)
Jak tam u Was? Dziękuję, że zaglądacie do mnie.
U mnie leci szybko czas, przygotowania dobiegły końca teraz tylko czekanie 3 tygodniowe a może wcześniej, później...? nie wiem jak się małej spieszyć będzie do rodziców :)
Już nie mogę się doczekać, pielęgnować, dbać, kochać, uczyć, tulić, wspólne spacery... no i szycie ubranek dla małej i mamy o ile pozwoli heh :)
Pościel, przytulaki, karuzela 100% moje handmade-radość tworzenia wielka :) O dziwo zawsze myślałam, że jak będę w ciąży to przytyje dużo, a tu 8kg.
Pozdrawiam do sklikania <3<3
poniedziałek, 18 kwietnia 2016
Dla Małej :)
Cześć
Coraz mi ciężej, coraz bliżej do utulenia małej :)
Wyszydełkowałam mały koszyk na drobne akcesoria, czapkę dresową z malowaną Minnie, podusie gwiazdkę i przytulankę.
sobota, 2 kwietnia 2016
Jak odnowić starą pufę ...
Cześć !
W piwnicy bidulka stała stara pufa.. a moja mała coraz bliżej... kompletuję wyprawkę i potrzeba mi miejsca w szafie.Pomyślałam, że przygarnę bo jest otwierana, więc schowek w sam raz na skarpety,rajstopy.Uszyłam pokrowiec.
sobota, 26 marca 2016
Szydełkowy Koszyczek
Cześć Kochani !
Jak czas od ostatnich świąt szybko zleciał... już są kolejne..wiosenne choć pogoda płata figla.
Wyszydełkowałam koszyczek wielkanocny z zawartością.
środa, 16 marca 2016
Szydełkowa Filiżanka i Przytulaki
Cześć !
... Co można wyczarować jeszcze magicznym szydełkiem .. ? Oj dużo pięknych i stylowych rzeczy.
Ostatnio wyszydełkowałam filiżankę która zdobi moja półeczkę.Uważam, że to świetny pomysł na prezent, np na dzień mamy :) czy bliskiej osoby, do środeczka można włożyć prawdziwe nie zmielone ziarenka kawy lub jakieś czekoladki cukierki... Pomysł częściowo- bo zmodyfikowałam moją filiżankę po swojemu, znalazłam Tu
czwartek, 3 marca 2016
Kocyk i Podusia Chmurka
Witajcie :)
Coraz bliżej wiosny, dość zimy!Cieszę się bo bliżej rozwiązania ciąży.
Prezentuję Wam skończony szydełkowy kocyk podszyty tkaniną minky - mięciutki, cieplutki i duży 120x120 oraz podusię chmurkę.
Dziękuję za odwiedziny przesyłam dużo ciepła i słońca.
Do następnego posta.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















































