piątek, 7 kwietnia 2017

Lala i Pieski




                 Witam :)

Takie ostatnio powstały uszytki dla Emilki :)





Pisanie z dzieckiem na kolanach jest naprawdę trudne :O
                                                             Do spisania Kochani :)



poniedziałek, 20 marca 2017

Dresowa Sukienka w Piórka



         Cześć :)

Coraz bliżej wiosny i każdy z nas swoją garderobę zamienia na ciuszki lżejsze. Uwielbiam wiosnę i lato, a Wy? Bardzo mi spodobała  się ta dresówka w piórka na sukienkę dla Emilki zostało jeszcze kawałek tkaniny będzie na czapkę, opaskę a może jeszcze nawet na spodnie.

                                         Prosty i wygodny  krój


 Opaska też zrobiłam, moja słodka kochana modelka dla niej szycie to czysta przyjemność - Kocham mocno Iskierkę





                Kochani dziękuję Wam, że zaglądacie do mnie, jeśli uważacie, że zasługuję na wasz głos w szyciowym blogu roku to zapraszam  tu .....KLIK..... 

Zapraszam także na instagrama tam jestem na bieżąco ....KLIK....



                                           Dziękuję i pozdrawiam cieplutko moc słoneczka Wam wysyłam :)



 

poniedziałek, 6 marca 2017

Dresowa Bluza




       Cześć :)

Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem :)
Pierwsze szyte ciuszki dla córci już wyprodukowałam, dziś prezentuję Wam dresową bluzę z napisem.









 Ojej taka ze mnie Pięknisia <3



                             Do sklikania Kochani.




piątek, 17 lutego 2017

Podusia dziewczynka





             Witajcie Kochani

Na blogu są dość długie  przerwy nie oznacza to, że nie szyję.Bo szyję a zwłaszcza dla córci i sprawia mi to ogromną radość.Mam też kilka zleceń szycia, praca "wre" jednym słowem.
Dziękuję, że  do mnie zaglądacie :)

                    Uszyta  podusia dziewczynka



                                       Moja modelka




                                         Szydełkowy kocyk podusia krokodyl też ja ;)


                                                  Pozdrawiamy z Emilką całusy





            

sobota, 3 grudnia 2016

Podusie na zamówienie



               Witajcie Moi Kochani

Rzadko dodaje posty ale wiecie, że całe 24 h spędzam z Emilką.Mimo to zawszę znajdę czas by coś uszyć, więc nie zapomniałam i nie dam zakurzyć się  mojej wiernej maszynie :D Powstały podusie na zamówienie i mam jeszcze inne szyciowe realizacje byle zdążyć do Świąt.
Czas tak pędzi <szok> nie tak dawno urodziłam córeczkę a tu już na 13 będzie mieć skończone 7mcy.
Jest taka kochana no cudowna moja iskierka nawet da mamie poszyć, przygląda, śmieje się do mnie z wózka oczywiście muszę cały czas do niej mówić i być na widoku wtedy siedzi spokojnie :)

Znów święta..te są bez jednej najbliższej mi osoby - mojej mamy :( ściska mnie w środku to tak jakby ktoś już do końca mojego życia wyrwał mi kawałek serca i nic nie jest w stanie ten ubytek wypełnić :( Nie będę się rozpisywać co jak czemu bo łzy zalewają mi oczy Kochani....






                                                     Kotka tez uszyłam


                                                Szyje podusię dziewczynkę dla Emilki







                         Całujemy i pozdrawiamy i zapraszamy do śledzenia nas na instaświecie.

                                                                        Tu

poniedziałek, 10 października 2016

Komplecik Królewny




        Cześć Moi Kochani :)


Dziękuję za każde odwiedziny i pozostawiony komentarz, dobrze wiedzieć, że mimo tych ubogich postów zaglądacie do mnie.
Moja słodziutka iskierka ma skończone 5mcy, jak czas leci z każdym dniem umie coraz więcej i bardziej mnie zadziwia - niesamowicie mocno kocham Emilkę :)
Uszyłam komplet w korony do łóżeczka bo wpycha rączki nóżki między szczebelki.

                                  Kocyk też moja robótka






                                               Schrupałabym ją- cukierek <3






                                              Co za minka Emilki :D




                                     Dziękujemy pozdrawiamy i życzymy dużo słonecznych dni.

                                                   Zapraszamy do nas na instagrama   KLIK

wtorek, 20 września 2016

Bawełniany kontrastowy stworek i My




             Witajcie Kochani :)


Dawno mnie tu nie było, czas pędzi niesamowicie szybko.
Emilka skończyła już 4 miesiące codziennie uczy się czegoś nowego, razem śmiejemy się, rozmawiamy,  jest kochaniutka i grzeczniutka śpi całe noce no aniołek mój słodki :*:* Kocham niesamowicie moją małą iskierkę.
A, ze grzeczna to i mama korzysta i coś tam szyje :)




                                       Bawełniany kontrastowy stworek



                                                               Poduszka chmurka



                                             Szeleszcząca zawieszka chmurka



                                             
                                                         Szydełkowa lalka





 Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny ściskamy z Emilką mocno i całujemy, do spisania Kochani.


piątek, 1 lipca 2016

Jak to zleciało




            Cześć Kochani :)


Wiem, że nie udzielam się na blogu.. Emilka pochłania dużooo  mojego czasu ale kocham każdą sekundę z moją kruszynką <3
Na 13 będzie mieć skończone 2 mcy jak to leci.. a już umie pokazać środkowy palec :D:D:O







    Dziękuję Wam za odwiedziny miłego słonecznego udanego weekendu :)


 

sobota, 21 maja 2016

13.05.2016 Moja Największa Miłość!





                                         Cześć Kochani :)


Piątek 13.05 zapamiętam do końca życia, ja z 13.07 takiego psikusa mamie zrobiła mało tego moja siostra z 13.05 taki prezent miała... moja malutka istotka, moja księżniczka, mój skarb, mój cud, moja ślicznotka, moja największa miłość, mój najlepszy najwartościowszy prezent jakikolwiek dostałam ....moja kruszynka Emilka 2630g i 51cm wszystkie ciuszki póki co na nią za duuuzzzzeee ale ładnie przybiera na wadze :)




   Dziękuję Wam za odwiedziny- pozdrawiamy i życzymy cudownego słonecznego weekendu z Emi.



piątek, 6 maja 2016

Szydełkowe buciki i opaska dla Emi



          Witam Kochani i dziękuję Wam za odwiedziny :)

Czekam dalej na moją małą Emilkę,  nie spieszno jej jeszcze do rodziców - czyli w brzuszku u mamusi dobrze :)
Tak wyczekując na to moje słodkie maleństwo wydziergałam jej buciki i opaskę.







                                Miłego słonecznego weekendu do spisania .


czwartek, 28 kwietnia 2016

Przygotowania dobiegły końca





            Witam  :)

Jak tam u Was? Dziękuję, że zaglądacie do mnie.
U mnie leci szybko czas, przygotowania dobiegły końca teraz tylko czekanie 3 tygodniowe a może wcześniej, później...? nie wiem jak się małej spieszyć będzie do rodziców :)
Już nie mogę się doczekać, pielęgnować, dbać, kochać, uczyć, tulić, wspólne spacery... no i szycie ubranek dla małej i mamy o ile  pozwoli heh :)












Pościel, przytulaki, karuzela 100% moje handmade-radość tworzenia wielka :) O dziwo zawsze myślałam, że jak będę w ciąży to przytyje dużo, a tu 8kg.


                                 Pozdrawiam do sklikania <3<3



poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Dla Małej :)




               Cześć


Coraz mi ciężej, coraz bliżej do utulenia małej :)
Wyszydełkowałam mały koszyk na drobne akcesoria, czapkę dresową z malowaną Minnie, podusie gwiazdkę i przytulankę.





sobota, 2 kwietnia 2016

Jak odnowić starą pufę ...



                  Cześć !


W piwnicy bidulka stała stara pufa.. a moja mała coraz bliżej... kompletuję wyprawkę i potrzeba mi miejsca w szafie.Pomyślałam, że przygarnę bo jest otwierana, więc schowek w sam raz na skarpety,rajstopy.Uszyłam  pokrowiec.







sobota, 26 marca 2016

Szydełkowy Koszyczek





                  Cześć Kochani !


Jak czas od ostatnich świąt szybko zleciał... już są kolejne..wiosenne choć pogoda płata figla.
Wyszydełkowałam koszyczek wielkanocny z zawartością.




środa, 16 marca 2016

Szydełkowa Filiżanka i Przytulaki






                Cześć !


... Co można wyczarować jeszcze magicznym szydełkiem .. ? Oj dużo pięknych i stylowych rzeczy.
Ostatnio wyszydełkowałam filiżankę która zdobi moja półeczkę.Uważam, że to świetny pomysł na prezent, np na dzień mamy :) czy bliskiej osoby, do środeczka można włożyć prawdziwe nie zmielone ziarenka kawy lub jakieś czekoladki  cukierki... Pomysł częściowo- bo zmodyfikowałam moją filiżankę po swojemu, znalazłam  Tu






czwartek, 3 marca 2016

Kocyk i Podusia Chmurka





                  Witajcie :)

Coraz bliżej wiosny, dość zimy!Cieszę się bo bliżej rozwiązania ciąży.

Prezentuję Wam skończony szydełkowy kocyk podszyty tkaniną minky - mięciutki, cieplutki i duży 120x120 oraz podusię chmurkę.



















                     Dziękuję za odwiedziny przesyłam dużo ciepła i słońca.

                           Do następnego posta.