piątek, 7 kwietnia 2017
Lala i Pieski
Witam :)
Takie ostatnio powstały uszytki dla Emilki :)
Pisanie z dzieckiem na kolanach jest naprawdę trudne :O
Do spisania Kochani :)
poniedziałek, 20 marca 2017
Dresowa Sukienka w Piórka
Cześć :)
Coraz bliżej wiosny i każdy z nas swoją garderobę zamienia na ciuszki lżejsze. Uwielbiam wiosnę i lato, a Wy? Bardzo mi spodobała się ta dresówka w piórka na sukienkę dla Emilki zostało jeszcze kawałek tkaniny będzie na czapkę, opaskę a może jeszcze nawet na spodnie.
Prosty i wygodny krój
Opaska też zrobiłam, moja słodka kochana modelka dla niej szycie to czysta przyjemność - Kocham mocno Iskierkę
Kochani dziękuję Wam, że zaglądacie do mnie, jeśli uważacie, że zasługuję na wasz głos w szyciowym blogu roku to zapraszam tu .....KLIK.....
Zapraszam także na instagrama tam jestem na bieżąco ....KLIK....
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko moc słoneczka Wam wysyłam :)
poniedziałek, 6 marca 2017
Dresowa Bluza
Cześć :)
Dziękuję za komentarze pod ostatnim postem :)
Pierwsze szyte ciuszki dla córci już wyprodukowałam, dziś prezentuję Wam dresową bluzę z napisem.
Ojej taka ze mnie Pięknisia <3
Do sklikania Kochani.
piątek, 17 lutego 2017
Podusia dziewczynka
Witajcie Kochani
Na blogu są dość długie przerwy nie oznacza to, że nie szyję.Bo szyję a zwłaszcza dla córci i sprawia mi to ogromną radość.Mam też kilka zleceń szycia, praca "wre" jednym słowem.
Dziękuję, że do mnie zaglądacie :)
Uszyta podusia dziewczynka
Moja modelka
Szydełkowy kocyk podusia krokodyl też ja ;)
Pozdrawiamy z Emilką całusy
sobota, 3 grudnia 2016
Podusie na zamówienie
Witajcie Moi Kochani
Rzadko dodaje posty ale wiecie, że całe 24 h spędzam z Emilką.Mimo to zawszę znajdę czas by coś uszyć, więc nie zapomniałam i nie dam zakurzyć się mojej wiernej maszynie :D Powstały podusie na zamówienie i mam jeszcze inne szyciowe realizacje byle zdążyć do Świąt.
Czas tak pędzi <szok> nie tak dawno urodziłam córeczkę a tu już na 13 będzie mieć skończone 7mcy.
Jest taka kochana no cudowna moja iskierka nawet da mamie poszyć, przygląda, śmieje się do mnie z wózka oczywiście muszę cały czas do niej mówić i być na widoku wtedy siedzi spokojnie :)
Znów święta..te są bez jednej najbliższej mi osoby - mojej mamy :( ściska mnie w środku to tak jakby ktoś już do końca mojego życia wyrwał mi kawałek serca i nic nie jest w stanie ten ubytek wypełnić :( Nie będę się rozpisywać co jak czemu bo łzy zalewają mi oczy Kochani....
Kotka tez uszyłam
Szyje podusię dziewczynkę dla Emilki
Całujemy i pozdrawiamy i zapraszamy do śledzenia nas na instaświecie.
Tu
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















